W dzisiejszych czasach dzieci coraz częściej ograniczają swoje zainteresowania do gier komputerowych, telewizji i internetu. Próbą zmiany zainteresowań jest utworzenie przy parafii kółka modelarskiego. Na kółku modelarskim dzieci spędzają czas wolny w sposób twórczy, pobudzają swoją wyobraźnię, kreatywność, zręczność i sprawność manualną, poszerzają zakres swoich umiejętności, uczą się koncentracji i planowanego działania.

Termin zajęć: 2,10; 11,10; 16,10; 25,10; 30,10; 8,11; 13,11; 22,11; 27,11;

Zajęcia w grudniu są odwołane.

 prace5prace2 latawce1prace8

prace4

Zamknij
Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że strona www.parafiakosztowy.pl w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Dalsze korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na instalację jednego lub kilku plików cookie na urządzeniu końcowym.